Logomocja Imagine jest środowiskiem, w którym można tworzć najróżniejsze animacje, możliwości są po prostu nieogrnaniczone, a także projekty dydaktyczne, oraz wiele więcej. Po ukończeniu animacji można ją przemienić w aplikację *.exe, którą bez problemu odtworzymy na każdym komputerze, np. gdy chcemy się pochwalić przed kolegami, a także zaprezentować swoje umiejętnośći przed rodziną, czy nauczycielem informatyki...
Po 3 latach nauki w logomocji, mogłoby się wydawać jestem niemal mistrzem, lecz jednak jeszcze trochę mi brakuje, głównie przez brak znajomości niektórych poleceń ponieważ jest ich bardzo dużo,
jednak najczęsciej i tak nie wykorzystujemy ich więcej niż 30 i to w zupełności wystarcza.
Powiem coś nieco o nich w dziale PODSTAWY
Lecz najpierw zapraszam do obejrzenia działu POKAZY
dodałem tam kilka moich prac, które uważam za najciekawsze, lub najlepiej wykonane, lecz przed ich obejrzeniem wymagane jest pobranie specjalnego plug'inu który pozwoli wyświetlić ich zawartość.
W dziale POBIERZ jest także wersja logomocji imagine DEMO, która nie pozwala zapisywać efektu naszej pracy, (po zakończeniu pracy musimy zapisywać procedury np. w notatniku, aby móc z nich później korzystać) lecz najlepiej korzystać z pełnej wersjii Logomocji Imagine, którą można zakupić na stronie OEiiZK: www.logo.oeiizk.waw.pl

Zapraszam do przeglądania Strony, oraz tworzenia ciekawych projektów :)

Double click to edit
Witamy na:
www.Gim2andrychow.iap.pl/logo
Ta strona powstała dla uczniów dopiero rozpoczynających zabawę w LOGO, lecz  zawansowani też znajdą coś dla siebie :)
"LOGO to język programowania powstały w latach sześciedzisiątych XX wieku,
jako narzędzie służace do nauczania dzieci"