AKTUALNO¦CI
KOMUNIKATY
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
REKRUTACJA 2017/2018
Plan lekcji 2016/2017
Galeria - z życia szkoły
Strona główna
Szkolny Zestaw Podręczników
Wnioski, formularze
Certyfikaty
Dyrekcja
Nauczyciele
Samorz±d Uczniowski
Pedagog Szkolny
¦wietlica Szkolna
Sukcesy Uczniów
EWD
Projekty Edukacyjne
WYMIANA MŁODZIEŻY Priverno
ZPB 2005-2014
ZPB 2015-2017
Bezpieczne gimnazjum
NIE DLA CZADU
Rodzice
Uczniowie
Absolwenci
Koło polonistyczne
Koło matematyczne
Koło chemiczne
Koło fizyczne
Koło historyczne
Koło geograficzne
Koło biologiczne
Koło plastyczne
Koło szachowe
Koło informatyczne
Koło języka angielskiego
Koło języka niemieckiego
Koło języka francuskiego
Koło języka rosyjskiego
Szkolny Klub Europejski
SKS
Szkolna Liga Amatorska
SKKT
KONKURS GEOGRAFICZNY "RUSZ GŁOWˇ"
Matematyczny Omnibus
Andrychów
Beskid Mały
Kultura i wypoczynek
Flora i fauna
Szlaki
Redakcja
Historia strony
Wycieczki Szkolne
Archiwum
Nauczyciele
Imię i nazwisko Przedmiot Stopień awansu
mgr Halina Talar dyrektor, j. polski dyplomowany
mgr Wioletta Kadamus wicedyrektor, matematyka dyplomowany
mgr Mariola Babik j. angielski mianowany
ks. mgr Robert Kurpios religia dyplomowany
mgr Magdalena Drabczyk matematyka mianowany
mgr Anna Gieruszczak j. niemiecki dyplomowany
diakon mgr Kamil Jurek religia stażysta
mgr Grażyna Jakubowska matematyka dyplomowany
mgr Marcin Karło historia, wos, EDB dyplomowany
mgr Barbara Kolber j. polski, biblioteka dyplomowany
mgr Teresa Komendera pedagog dyplomowany
mgr Elżbieta Krupnik sztuka dyplomowany
mgr Krzysztof Kubień wychowanie fizyczne dyplomowany
mgr Małgorzata Lipowiecka matematyka dyplomowany
mgr Alina Magiera geografia dyplomowany
mgr Jadwiga Malinka wychowanie fizyczne dyplomowany
mgr Teresa Mazgaj j. polski dyplomowany
mgr Agata Miarka j. niemiecki, matematyka, fizyka mianowany
mgr Iwona Miarka matematyka mianowany
mgr Sławomir Nowak technika, informatyka dyplomowany
mgr Renata Szczepańska-Potempa j. polski dyplomowany
mgr Natalia Górkiewicz j. angielski kontraktowy
mgr Joanna Korzeniowska j. angielski kontraktowy
mgr Ewa Rupik j. polski, rosyjski dyplomowany
mgr Sławomir Sala historia mianowany
mgr Anna Semik historia, wos dyplomowany
mgr Jarosław Senkowski chemia dyplomowany
mgr Ewa Smaza ¶wietlica dyplomowany
mgr Dorota Stańczak biologia dyplomowany
mgr Aleksandra Walusiak wychowanie fizyczne dyplomowany
mgr Renata Żak geografia dyplomowany
mgr Krystyna Fluder j.polski dyplomowany
mgr Aleksandra Adamus j.angielski kontraktowy
mgr Izabella Porębska-Wawro j. francuski dyplomowany
mgr Brygida Micorek j. hiszpański mianowany
mgr Rafał Zielinski wychowanie fizyczne kontraktowy
mgr Barbara Panek j. angielski dyplomowany
mgr Paulina Foks-Dyrna j. hiszpański stażysta
mgr Katarzyna Pawlikowska wdżr dyplomowany
mgr Monika Kubarska j. polski kontraktowy
mgr Anna Pytel matematyka kontraktowy
mgr Martyna Charusta ¶wietlica kontraktowy
BIP

Talenty

Talenty

Lider Projektu Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

Bezpieczna Szkoła

Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

pokl

pokl

Orlik 2012
Zagłosuj na nas! Szukaj w Eduseeku! WWWEBska szkoła

Szkolne Koło Szachowe
Szkoła z Klasą
Pajączek 2000 Pro
Wszechświat