KONTAKT
AKTUALNO¦CI
KOMUNIKATY
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
REKRUTACJA 2017/2018
Plan lekcji 2017/2018
Galeria - z życia szkoły
Strona główna
Szkolny Zestaw Podręczników
Wnioski, formularze
Certyfikaty
Dyrekcja
Nauczyciele
Samorz±d Uczniowski
Pedagog Szkolny
¦wietlica Szkolna
Sukcesy Uczniów
EWD
Projekty Edukacyjne
WYMIANA MŁODZIEŻY Priverno
ZPB 2005-2014
ZPB 2015-2017
ZPB 2017-2018
Bezpieczne gimnazjum
NIE DLA CZADU
Rodzice
Uczniowie
Absolwenci
Koło polonistyczne
Koło matematyczne
Koło chemiczne
Koło fizyczne
Koło historyczne
Koło geograficzne
Koło biologiczne
Koło plastyczne
Koło szachowe
Koło informatyczne
Koło języka angielskiego
Koło języka niemieckiego
Koło języka francuskiego
Koło języka rosyjskiego
Szkolny Klub Europejski
SKS
Szkolna Liga Amatorska
SKKT
KONKURS GEOGRAFICZNY "RUSZ GŁOWˇ"
Matematyczny Omnibus
Andrychów
Beskid Mały
Kultura i wypoczynek
Flora i fauna
Szlaki
Redakcja
Historia strony
Wycieczki Szkolne
Archiwum
Nauczyciele
Lp. Imię i nazwisko Przedmiot Stopień awansu
mgr Halina Talar dyrektor, j. polski dyplomowany
mgr Wioletta Kadamus wicedyrektor, matematyka dyplomowany
1. mgr Aleksandra Adamus j. angielski kontraktowy
2. ks. mgr Robert Kurpios religia dyplomowany
3. mgr Grzegorz Bury muzyka dyplomowany
4. mgr Agnieszka Dudzik j. polski dyplomowany
5. Martyna Charusta świetlica kontraktowy
6. mgr Grażyna Jakubowska matematyka dyplomowany
7. mgr Marcin Karło historia, wos, EDB dyplomowany
8. mgr Barbara Kolber j. polski, biblioteka dyplomowany
9. mgr Teresa Komendera pedagog dyplomowany
10. mgr Elżbieta Krupnik sztuka dyplomowany
11. mgr Krzysztof Kubień wychowanie fizyczne
12. mgr Małgorzata Lipowiecka matematyka dyplomowany
13. mgr Alina Magiera geografia dyplomowany
14. mgr Paulina Foks-Dyrna j. hiszpański dyplomowany
15. mgr Agnieszka Gurdek matematyka kontraktowy
16. mgr Agata Miarka j. niemiecki, matematyka, fizyka kontraktowy
17. d. Jerzy Kajzar religia kontraktowy
18. mgr Sławomir Nowak technika, informatyka, wychowanie fizyczne dyplomowany
19. mgr Barbara Panek j. angielski mianowany
20. mgr Joanna Górska-Szczerkowska kontraktowy
21. mgr Monika Kowalska kontraktowy
22. mgr Ewa Rupik j. polski, rosyjski dyplomowany
23. mgr Marcelina Kolczyk klasy 1-3 kontaktowy
24. mgr Anna Semik historia, wos dyplomowany
25. mgr Jarosław Senkowski chemia dyplomowany
26. mgr Edyta Kukuła
27. mgr Dorota Stańczak biologia dyplomowany
28. mgr Anna Pytel matematyka kontraktowy
29. mgr Krystyna Fluder j.polski dyplomowany
30. mgr Jarosław Szklarczyk etyka dyplomowany
31. mgr Izabella Porębska-Wawro j. francuski
32. mgr Rafał Zieliński matematyka kontraktowy
BIP

Talenty

Talenty

Lider Projektu Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

Bezpieczna Szkoła

Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

pokl

pokl

Orlik 2012
Zagłosuj na nas! Szukaj w Eduseeku! WWWEBska szkoła

Szkolne Koło Szachowe
Szkoła z Klasą
Pajączek 2000 Pro
Wszechświat