KONTAKT
AKTUALNOŚCI
KOMUNIKATY
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
REKRUTACJA 2018/2019
Plan lekcji 2019/2020
Galeria - z życia szkoły
Strona główna
Szkolny Zestaw Podręczników
Wnioski, formularze
Certyfikaty
Dyrekcja
Nauczyciele
Samorząd Uczniowski
Pedagog Szkolny
Świetlica Szkolna
Sukcesy Uczniów
EWD
Projekty Edukacyjne
WYMIANA MŁODZIEŻY Priverno
ZPB 2005-2014
ZPB 2015-2017
ZPB 2017-2018
Bezpieczne gimnazjum
NIE DLA CZADU
Rodzice
Uczniowie
Absolwenci
Koło polonistyczne
Koło matematyczne
Koło chemiczne
Koło fizyczne
Koło historyczne
Koło geograficzne
Koło biologiczne
Koło plastyczne
Koło szachowe
Koło informatyczne
Koło języka angielskiego
Koło języka niemieckiego
Koło języka francuskiego
Koło języka rosyjskiego
Szkolny Klub Europejski
SKS
Szkolna Liga Amatorska
SKKT
KONKURS GEOGRAFICZNY "RUSZ GŁOWĄ"
Matematyczny Omnibus
Andrychów
Beskid Mały
Kultura i wypoczynek
Flora i fauna
Szlaki
Redakcja
Historia strony
Wycieczki Szkolne
Archiwum
Osiągnięcia Uczniów

Laureaci Tematycznych Konkursów

rok szkolny 2014/2015

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

Aleksander Rupik, kl. IId

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy."

mgr Anna Semik

Aleksander Rupik, kl. IId

Laureat XIX edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Ks. Robert Kurpios

Finaliści Małopolskich Konkursów Przedmiotowych i Konkursów Tematycznych dla uczniów województwa małopolskiego

rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Aleksander Rupik, kl. IId

Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

mgr Mariola Babik

2.

Ewelina Zając, kl. IIIa

Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego

mgr Izabella Porębska - Wawro

3.

Gabriel Golenia, kl. IId

Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego

mgr Anna Semik

4.

Justyna Danek, kl. IIIc

Finalistka Konkursu tematycznego "Walka Polaków o niepodległość i granicę w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń"

mgr Anna Semik

5.

Anna Jakubowska,

kl. III c

Finalistka Konkursu tematycznego "Walka Polaków o niepodległość i granicę w latach 1914-1921 . Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń"

mgr Anna Semik

6.

Aleksander Rupik,

kl. IId

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

mgr Anna Semik

7.

Wiktoria Łabędzka

kl. III a

Finalistka Małopolskiego Konkursu "Historia Solidarności" organizowanego w ramach II edycji projektu "Szlakiem Małopolskiej Solidarności"

mgr Anna Semik

8.

Weronika Głownia,

kl. I a.

Finalistka II edycji Małopolskiego Konkursu "Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii"

mgr Anna Semik

9.

Justyna Danek,

kl. IIIc

Finalistka Konkursu kuratoryjnego "Opowieść o końcu świata... reforma rolna. Losy ziemiaństwa po wywłaszczeniu".

mgr Anna Semik

10.

Dominika Kuś,

kl. IIIc

Finalistka Konkursu kuratoryjnego "Opowieść o końcu świata... reforma rolna. Losy ziemiaństwa po wywłaszczeniu".

mgr Anna Semik

11.

Szymon Rusinek,

kl. Ia

Finalista XIX edycji Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Ks. Robert Kurpios


- Gimnazjum nr 2 w Andrychowie - uzyskanie tytułu finalisty etapu rejonowego konkursu na poster wraz z opisem w kategorii gimnazjów w ramach II edycji projektu ekologicznego "Czysta Małopolska" organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie w roku szkolnym 2014/2015.

Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Wiktoria Łabędzka

Karolina Karpińska

Weronika Pochłopień

Martyna Pawłowska

I miejsce w powiatowym konkursie IX edycji turnieju pierwszej pomocy przedmedycznej "I ty możesz zostać ratownikiem".

mgr Jadwiga Malinka

2.

Babiński Kamil

Piwowar Damian

Tomiak Michał

Kozioł Michał

Tarabuła Marcin

Rupik Aleksander

Stuglik Szymon

Góral Karol

Stuglik Patryk

Drąg Kamil

III miejsce w finale Gimnazjady 2014/2015 powiatu wadowickiego w siatkówce chłopców

mgr Krzysztof Kubień

3.

Karpińska Karolina

Trzepaczka Natalia

Pochłopień Weronika

Jakubowska Anna

Danek Justyna

Kawczak Joanna

Migdałek Justyna

Jończy Karolina

Pawłowska Martyna

III miejsce w finale Gimnazjady 2014/2015 powiatu wadowickiego w siatkówce dziewcząt

mgr Krzysztof Kubień

4.

Tomiak Michał

Piwowar Damian

Babiński Kamil

Kołaczyk Dominik

Prus Patryk

Penkala Michał

Chmura Jacek

Kozioł Michał

Wróbel Eryk

Dobrzański Daniel

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Andrychów w piłce ręcznej chłopców

mgr Krzysztof Kubień

5.

Stuglik Patryk

I miejsce w finale powiatowym w pływaniu, VI miejsce w finale wojewódzkim

mgr Jadwiga Malinka

6.

Stuglik Patryk

I miejsce - 50 m styl klasyczny w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Wadowic

mgr Jadwiga Malinka

7.

Stuglik Patryk

Cholewa Patryk

Brońka Przemysław

Rusinek Szymon

III miejsce - 25 m styl dowolny w zawodach pływackich o Puchar

mgr Jadwiga Malinka

8.

Fraś Arkadiusz

Finał wojewódzki w snowboardzie

mgr Aleksandra Walusiak

9.

Zemła Patryk

Fraś Arkadiusz

Matyjaszek Mateusz

Babiński Kamil

Tomiak Michał

Osowski Piotr

Penkala Michał

Penkala Maciej

Jakubowski Sebastian

Turza Krystian

Zwieńczak Grzegorz

Czywilis Karol

Kuźma Aleksander

Bogunia Norbert

I miejsce w finale miejsko - gminnym w piłce nożnej chłopców

IV miejsce w finale powiatowym w piłce nożnej chłopców

mgr Krzysztof Kubień

10.

Ramęda Kinga

Krawczycka Julia

Dyduch Wiktoria

Ważny Natalia

Cholewka Anna

Kawczak Joanna

Karpińska Karolina

Łabędzka Wiktoria

Trzepaczka Natalia

Pawłowska Martyna

Pochłopień Weronika

Iskierka Karolina

Zielińska Wiktoria

IV miejsce w zawodach miejsko - gminnych w piłce ręcznej dziewcząt

mgr Rafał Zieliński

11.

Tomiak Michał

Babiński Kamil

Tarabuła Marcin

Piwowar Damian

Marczyński Tymoteusz

Kołaczyk Dominik

Dobrzański Daniel

Wróbel Eryk

Cholewa Patryk

Mydlarz Konrad

Góral Karol

III miejsce w zawodach powiatowych w piłce koszykowej chłopców -

mgr Rafał Zieliński

12.

Potaczek Szymon

Mikołajek Oskar

Zwieńczak Radosław

Kamuda Wiktor

Ekiert Seweryn

Kołaczyk Dominik

Dobrzański Daniel

Wróbel Eryk

Słanek Jakub

Łysoń Jakub

Kuźma Daniel

III miejsce w zawodach miejsko - gminnych w piłce nożnej chłopców

mgr Rafał Zieliński

13.

Ludwinowicz Aleksandra

Krawczycka Julia

Małecka Ewa

Wiktor Dominika

Trzepaczka Natalia

Pochłopień Weronika

Pawłowska Martyna

Karpińska Karolina

Łabędzka Wiktoria

Kawczak Joanna

Zawody poza kalendarzem imprez:

III miejsce w eliminacjach Ido Turnieju piłkarskiego Coca - Cola Cup - etap I

mgr Rafał Zieliński

14.

Żydek Weronika

Wiktor Dominika

Bakalarska Sara

Dyduch Wiktoria

Ramęda Kinga

Głownia Weronika

Ważny Natalia

Zawody poza kalendarzem imprez:

II miejsce w eliminacjach do Turnieju piłki koszykowej dziewcząt -Basketmania

mgr Rafał Zieliński

15.

Golenia Gabriel

Rupik Aleksander

Dobrzański Daniel

Mikołajek Oskar

Adamus Adam

Kosek Wojciech

Prus Patryk

Zawody poza kalendarzem imprez:

II miejsce w eliminacjach do Turnieju piłki koszykowej chłopców -Basketmania

Zieliński Rafał

BIP

Talenty

Talenty

Lider Projektu Szkoła Promujšca Bezpieczeństwo

Bezpieczna Szkoła

Szkoła Promujšca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

pokl

pokl

Orlik 2012
Zagłosuj na nas! Szukaj w Eduseeku! WWWEBska szkoła

Szkolne Koło Szachowe
Szkoła z Klasš
Pajšczek 2000 Pro
Wszechœwiat