AKTUALNO¦CI
Samorz±d Uczniowski
¦wietlica Szkolna
ZPB 2017-2018
KONKURS GEOGRAFICZNY "RUSZ GŁOWˇ"
Osi±gnięcia Uczniów

Nasze Sukcesy
rok szkolny 2012/2013

Laureaci Konkursów Przedmiotowych
1. Justyna Harnas - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

2. Kamil Talaga - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Finali¶ci Konkursów Przedmiotowych

1. Żaneta Markowska - Małopolski Konkursu Języka Polskiego

2. Kinga Pala - Małopolski Konkursu Języka Polskiego

3. Zuzanna Głownia - Małopolski Konkurs Chemiczny

4. Jakub Kozioł - Małopolski Konkurs z Fizyki

5. Karol Nowak - Małopolski Konkurs Historyczny

6. Małgorzata Seczyńska - Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

7. Kamil Talaga - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

8. Justyna Harnas - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

9. Angelika Kizner - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

10. Karol Nowak - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

11. Szymon Trzepaczka - XVI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs wiedzy Biblijnej "Jonasz"

12. Karol Nowak - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. Od powstania Ligi Polskiej do ukształtowania granic II Rzeczypospolitej"

13. Karol Nowak - Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty "Przymusowi emigranci II wojny ¶wiatowej. W 70 - t± rocznicę tragicznej ¶mierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego"

14. Adrian Masłoń - Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty "Przymusowi emigranci II wojny ¶wiatowej. W 70 - t± rocznicę tragicznej ¶mierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego"

15. Karina Wojewodzic - Wojewódzki konkurs tematyczny organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty "Przymusowi emigranci II wojny ¶wiatowej. W 70 - t± rocznicę tragicznej ¶mierci Premiera i Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego"

16. Zuzanna Głownia - V edycja I Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o społeczeństwie DEMOCRATUS

17. Karina Wojewodzic - V edycja I Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o społeczeństwie DEMOCRATUS

18. Justyna Dwornik - Wojewodzki konkurs Małopolskiego Kuratora Oświaty "Dramatyczne losy Polaków na Wolyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944" realizowany w ramach projektu "Kresy - polskie ziemie wschodniew XX w."

19. Zuzanna Głownia - Wojewodzki konkurs Małopolskiego Kuratora Oświaty "Dramatyczne losy Polaków na Wolyniu i w Małopolsce Wschodniej w latach 1943-1944" realizowany w ramach projektu "Kresy - polskie ziemie wschodniew XX w."

20. Gimnazjum nr 2 - Międzywojewódzki konkurs "Szkoła Promuj±ca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ANDRCYHOWIE
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

1. Buda Krzysztof - Finalista wojewódzkich zawodów w snowboardzie