LAUREACI MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
rok szkolny 2011/2012
1. Adam G±siorek - Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego, opiekun mgr Sławomir Nowak.
2. Martyna Stuglik - Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, opiekun mgr Renata Szczepańska-Potempa
3. Adam G±siorek - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego", opiekun mgr Marcin Karło
4. Gabriela Rupik - Laureat konkursu tematycznego organizowanego przez Kuratorium O¶wiaty w Krakowie "Była¶ dla nas rado¶ci± i dum±... w 70 rocznicę przemianowania Zwi±zku Walki Zbrojnej w Armię Krajow±", opiekun mgr Anna Semik
5. Karol Nowak – Laureat XV Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ” z Ewangelii wg. ¦W. ŁUKASZA, opiekun ks. mgr Robert Kurpios.

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Simba 3D L.O.G.O” zdobył Adam G±siorek uczeń klasy 3.
Tytuł wyróżnionej pracy: "Logo Polskiej prezydencji w Unii Europejskiej" Praca został wykonana w technologii 3D, opiekun mgr Sławomir Nowak.

W Ogólnopolskim Konkursie na grę wykonan± w ¶rodowisku Logomocja – Imagine I miejsce zaj±ł uczeń klasy III Daniel Sobaniec, w tej samej kategorii wyróżnienie zdobył Adam G±siorek
W Ogólnopolskim Konkursie na stworzenie animowanej postaci piłkarza przygotowan± w Edytorze postaci dla uczniów szkół gimnazjów wyróżnienie zdobyli:
1. Kamil Cholewka
2. Adam G±siorek
3. Daniel Sobaniec

Opiekunem uczniów jest mgr Sławomir Nowak.

Do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego "Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989." zakwalifikowali się uczniowie:
1. Natalia Lichańska
2. Adrian Masłoń.

Opiekunem uczniów jest mgr Anna Semik.

Finali¶ci konkursu tematycznego organizowanego przez Kuratorium O¶wiaty w Krakowie "Była¶ dla nas rado¶ci± i dum±... w 70 rocznicę przemianowania Zwi±zku Walki Zbrojnej w Armię Krajow±":
1. Sandra Filimowska
2. Gabriela Rupik
3. Adrian Masłoń

Opiekunem uczniów jest mgr Anna Semik.

FINALI¦CI MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

1. Martyna Stuglik - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego,
2. Karol Nowak - Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego.
3. Małgorzata Seczyńska - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
4. Adam G±siorek - Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego.
5. Daniel Sobaniec - Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego.
6. Aleksandra Chmiel - Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego.
7. Martyna Stuglik - Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki,
8. Adam G±siorek - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Żołnierza…”

Finali¶ci Wojewódzkich Zawodów Sportowych:
rok szkolny 2011/2012

1. Karolina Sobaniec – Finalistka Wojewódzkich Zawodów Szachowych.
VII miejsce w finale wojewódzkim.
2. Magdalena Walusiak - Finalistka Wojewódzkich Zawodów w Pływaniu.
3. Zuzanna Głownia - Finalistka Wojewódzkich Zawodów w Pływaniu.
4. Maksym Gilewski - Finalista Wojewódzkich Zawodów w Pływaniu.
5. Fra¶ Ewelina - Finalistka Wojewódzkich Zawodów w Pływaniu.
6. Maksym Gilewski - Finalista Wojewódzkich Zawodów w Narciarstwie.
7. Kamil Cholewka - Finalista Wojewódzkich Zawodów w Snowboardzie.
8. Adrian Palichleb - Finalista Wojewódzkich Zawodów w Snowboardzie.

Zwycięzc± V edycji Komputerowego Biathlonu w kategorii Gimnazjum jest drużyna:
0x74 0x68 0x6F 0x72 z Gimnazjum nr 33 w Gdańsku
Wicemistrzem konkursu została drużyna Społek reprezentuj±ca Społeczne Gimnazjum w Kwidzynie.
Na miejscu III uplasowała się drużyna Stormbreaker, z Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.
W jej składzie znaleĽli się:
Adam G±siorek (kapitan), Łukasz Polak, Karol Nowak, Martyna Stuglik, Kamil Cholewka, Natalia Lichańska i Piotr Polak.
Opiekunem drużyny jest Pan Sławomir Nowak.

Zwycięzcy otrzymaj± pakiet programów Kaspersky Internet Security 2012, prenumeraty PC World ufundowane przez IDG Poland oraz nagrody niespodzianki. Ponadto szkoły reprezentowane przez zwycięskie drużyny, otrzymaj± Kaspersky Work Space Security (pracownia komputerowa). Zespoły z miejsc II i III otrzymaj± nagrody niespodzianki. Poza tym wszystkie wymienione drużyny zostan± uhonorowane dyplomami.

Karolina Sobaniec - uczennica klasy 2 zajęła I miejsce w Powiatowych Zawodach Szachowych, które odbyły się 25 stycznia w Witanowicach. Karolina zakwalifikowała się do Zawodów Wojewódzkich, które odbęd± się w marcu 2012 w Chrzanowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wyniki Gminnego Konkursu Matematycznego
dla klas drugich gimnazjum
"Mistrz Matematyki"

1. Jakub Kozioł - 27 punktów /max. ilo¶ć punktów/