12 lutego 2009 roku Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień świętego Walentego”. Od rana członkowie SU przygotowywali się do „Poczty walentynkowej”.
Zarówno uczniowie jak i nauczyciele mogli zakupić dla swojej sympatii walentynkę. Jednak największym powodzeniem cieszyły się „baloniki serduszka”, na których wypisano różne dedykacje dla swoich przyjaciół, znajomych, dla swojej drugiej połówki, a nawet nauczycieli.
Przy całej tej akcji towarzyszyła nam puszczana przez d-jów muzyka.

O godzinie 17.00 dnia 12 lutego 2009 roku odbyła się długo oczekiwana „Dyskoteka Walentynkowa”.
Niestety plan „zmiany ról” nie powiódł się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, gdyż nie wszyscy się przebrali. Jednak są jeszcze uczniowie skorzy do zabawy. Mogliśmy wypatrzeć Dawida Wesołowskiego w blond peruce, a Adriana Niedzielę w mini spódniczce. Także teraz dziewczyny nie dały za wygraną i przyszły w krawatach, a Kamila Stawarz, Ania Brudny, i Ola Młodzik przebrały się tak, że trudno było je rozpoznać i odróżnić od chłopaków.
Dyskoteka zakończyła się o godzinie 20.00. SU posprzątał salę gimnastyczną.
„Dyskotekę Walentynkową 2009” możemy zaliczyć do udanych.