Dnia 5 grudnia 2008 roku Samorząd Uczniowski, za zgoda pani dyrektor zorganizował szkolne MIKOŁAJKI.
Przed wyruszeniem do klas, wszyscy członkowie poprzebierali się za świąteczne postacie.
W rolę świętego Mikołaja wcielił się Darek Kocemba, jego pomocnikami Elfami byli: Ania Brudny, Asia Oboza, Jakub Łysoń i Kamil kołaczek. Oczywiście nie zabrakło również olśniewających nas swoją urodą Aniołków. W tym roku skrzydełka założyła Ania Buda i Magda Mistygacz. Rogi natomiast spodobały się Oli Młodzik, która przebrana za Diabła wraz ze Śmiercią trzymającą ogromną kosę – Szymonem Matusiakiem straszyła „niegrzecznych gimnazjalistów”..  Całość ekipy poprowadziła nasza Rudolfka Czerwononosa – Klaudia Urban. 
Kiedy już wszyscy przygotowaliśmy się do zabawy, wyruszyliśmy z prezentami. Po mikołajowym okrzyku roznoszącym się po korytarzu wchodziliśmy do klas, gdzie przeprowadzaliśmy krótki konkurs świąteczny. Jeżeli odpowiedź była prawidłowa, wylosowana osoba dostawała słodki upominek, natomiast reszta klasy po cieszącym się duża popularnością – JOGUSIU... Nauczyciele również dostawali prezent – własnoręcznie wykonane przez Samorząd Uczniowski ozdoby świąteczne.
Całość wizyty świętego Mikołaja podsumowywało wspólne zdjęcie z całą klasą.
„Mikołaj pamięta o wszystkich” –
dlatego wszyscy pracownicy naszego gimnazjum zostali odwiedzeni przez świąteczną ekipę.

„Mikołajki 2008” uważamy za bardzo
UDANE!