30 października w andrychowskim Domu Kultury oficjalnie podsumowano kampanię społeczną "Trzeźwa Małopolska No promil - No problem". Przedstawicielami naszej szkoły byli członkowie Samorządu Uczniowskiego i szkolnej "Gim - zetki", a opiekunem pani Teresa Komendera. Ola Młodzik z klasy IId i Konrad Latosiński z klasy IIa poproszeni zostali o pomoc policjantom z "drogówki" w akcji informowania kierowców.
Podczas konferencji ogłoszono wyniki konkursu zorganizowanego w ramach kampanii dla dzieci szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Uczennica naszej szkoły Monika Wiktor z klasy IIIa zajęła drugie miejsce w konkursie "List do kierowcy". Akcja była bardzo dobrze przeprowadzona. Rozdano przygotowane wcześniej materiały, ulotki, a każda szkoła otrzymała koszulki z logo No promil - No problem
Szymon Matusiak IIIa