Impreza ta odbyła się w godzinach od popołudniowych. Chętne szkoły mogły pozostać również na dyskotece szkolnej. W spotkaniu obok gospodarzy uczestniczyli również uczniowie z Zespołów Szkół Samorządowych z Inwałdu, Sułkowic Bolęciny, Targanic oraz Roczyn.
Impreza rozpoczęła się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez uczennicę naszej szkoły. Następnie młodzież przeszła na świetlicę, gdzie na zaproszonych czekały ciekawe wróżby andrzejkowe takie jak lanie wosku, czytanie przeszłości z kart i wiele innych. Po wróżeniu goście wraz z gospodarzami imprezy zasiedli do wspólnego stołu i raczyli się gorącym żurkiem z jajkiem.
Ostatnim punktem spotkania był konkurs na najpiękniejszą andrzejkową kukłę. Materiały do jej wykonania dostarczył SKE. Pomocnymi w ocenie prac okazali się absolwenci naszego Gimnazjum, dawni członkowie SKE: Marcin Młodzik i Wojciech Suchanek. Uwieńczeniem andrzejkowego spotkania było wręczenie nagród oraz dyplomów.
Pyszne ciasta oraz ciepłe danie zawdzięczamy wsparciu finansowemu ze strony Młodzieżowej Rady Miejskiej w Andrychowie.
Impreza była bardzo udana, przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze. Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania Klubów Europejskich.

Małgorzata Semik